Hakkımızda

“APA A.Ş.”; Demirciler Sitesi 4. Yol No:18   Zeytinburnu / İSTANBUL’da  faaliyet göstermektedir.  3 Katlı mağazada çit ürünleri ve Emaye Kaplı Boyler ürünlerinde belli bir stok tutup, showroomda sergilemekte ve müşterilerine sunmaktadır.

APA A.Ş.; üretilen tüm ürünlerin, başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye ve Dünya’ya daha profesyonel olarak satışını, en seri ve kolay bir şekliyle yapmayı hedeflemektedir.

Başta Çit olmak üzere, boyler sektörlerinde de iddalı konuma gelen firmamız, sektörünün en iyisi olma yolunda yatırımlarına devam etmektedir. Bir taraftan arge çalışmalarına ağırlık verip, sektöründe oluşturduğu yeniliklerle farkındalık oluşturup, bir taraftan da ürün kalitesine odaklanmaktadır. İmalattaki bu çalışmaları aksatmadan ve ürüne odaklı konsantrasyonu bozmadan istenilen hedeflere ulaşmak için, ayrı bir satış  organizasyonu olarak, APA  A.Ş. kurulmuştur. Böylece asıl uzmanlık alanı olan ticari faaliyetini, bir asırlık geçmişinden aldığı tecrübe ile, hem yurt içi ve hem de yurt dışı satışlarına  profesyonel olarak odaklanmayı hedeflemektedir.  

Böylece, bir taraftan fabrikada en iyisini yapmaya odaklanırken, diğer taraftan da, APA A.Ş. ile satış ve pazarlama faaliyetimizi  en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde olacaktır.

Çağımızın gereği olarak hızlı, kolay ulaşılabilirlik, tanılabilirlik, süreklilik, istikrarlı ve güvenli iletişim, zamanında,  ekonomik  ve doğru tedarik politikası ile, etkili  satış ve pazarlama faaliyeti için APA A.Ş. büyük rol üstlenmiştir.

APA A.Ş. dünya metropollerinden biri ve Türkiye’mizin de ticaret merkezi olması bakımından İSTANBUL’da açılmıştır.  Yukarda saydığımız satış politikalarını gerçekleştirebileceğimiz en uygun yer olarak İstanbul’un seçilmesiyle aynı zamanda şirketimizin dünyaya açılan bir penceresi olmaya namzettir. İstanbul’da da kolay ulaşılabilirlik , sevkiyat, hem tel ürünleri ve hem de boyler için en iyi Pazar olan Zeytinburnu Demirciler sitesinde yerini almıştır.